צרו איתנו קשר

מלאו את הפרטים ונציגינו יחזרו אליכם:

   חזון וערכים

   אמפא ישראל, הנאמנה לחזונה להיות החברה המובילה את הבנייה הקהילתית בישראל, חרטה על דיגלה לפעול בהגינות ומקצועיות ולראות תמיד לנגד עיניה את הצרכים והשאיפות של לקוחותיה.

   השאיפה של אמפא למצוינות באה לידי ביטוי בכל שלב של כל פרויקט. תכנון הבתים, עיצובם ובנייתם מופקד בידיים המקצועיות הנכונות ביותר, וההקפדה על הדיוק בפרטים, רמות הגימור והחומרים, הם נר לרגליה. החברה ומנהליה פועלים מתוך אתגר של הצלחה לטובת הלקוחות, עובדי השותפות, והשותפים בה.

   דבר המנכ״ל

   אמפא היא חברה שהקהילה היא ערך עליון עבורה והבניה לכל גווני המשפחות בישראל נמצאת בלב של העשייה שלה.

   אמפא בנויה על תשתית איתנה של הגינות, אמינות ונאמנות לכל לקוחותיה, כדי להעניק תמיד את השירות והאיכות הטובים למען הלקוחות ולמען המשך פיתוח חיי הקהילה בישראל.

   החברה חרטה על דיגלה לפעול בהגינות ומקצועיות ולמלא את האינטרסים של לקוחותיה. תכנון הבתים, עיצובם ובנייתם מופקדים בידיים המצוינות  ביותר וההקפדה על הפרטים, רמות הגימור והחומרים, הם נר לרגליה. החברה ומנהליה פועלים מתוך אתגר של הצלחה לטובת הלקוחות, עובדי השותפות, והשותפים בה.החברה חרטה על דיגלה לפעול בהגינות ומקצועיות ולמלא את  השותפות, והשותפים בה.

   ערכי החברה והקבוצה

   הצהרת נגישות

   החברה פעלה בהתאם להנחיות הנגישות בתקן הישראלי 5568 "קווים מנחים – לנגישות תכנים באינטרנט" לרמה AA . תקן ישראלי זה זהה למסמך הקווים המנחים של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת. נשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות ללקוח.

   אם נתקלת בקושי לגלוש באתר או יש לך הערה בנושא, צור קשר: טלפון: 03-75565655